TSA06154-050B332BB
MFR.Part #
TSA06154-050B332BB
JLCPCB Part #
C49174413
Package
Plugin,6.1x6.1mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 50mA 5mm 6.1mm 6.1mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS