TSA06141-155B532CA-3C00
MFR.Part #
TSA06141-155B532CA-3C00
JLCPCB Part #
C49174380
Package
插件-4P,8.2x7.6mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 15.5mm 50mA 7.6mm 8mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,8.2x7.6mm Tactile Switches ROHS