TSA06141-095B332CA-1A00
MFR.Part #
TSA06141-095B332CA-1A00
JLCPCB Part #
C46878613
Package
DIP-4P,8.2x7.6mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 50mA 7.6mm 8.2mm 9.5mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket DIP-4P,8.2x7.6mm Tactile Switches ROHS