TSA06131-125B332BA
MFR.Part #
TSA06131-125B332BA
JLCPCB Part #
C42435171
Package
Plugin-4P,6.1x6.1mm
Description
1.8N 12.5mm 12V 300,000 cycles 50mA 6.1mm 6.1mm Black No Round Button SPST Without Bracket Plugin-4P,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS