TSA06121-043D212BA
Extended
Manufacturer
Khon
MFR.Part #
TSA06121-043D212BA
JLCPCB Part #
C49174294
Package
Plugin-4P,6.1x6.1mm
Description
-25℃~+70℃ 12V 4.3mm 50mA 6.1mm 6.1mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS