KUS160008.520
MFR.Part #
KUS160008.520
JLCPCB Part #
C2875583
Description
-20℃~+70℃ 16MHz 60Ω 8.5pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm HC-49S Crystals ROHS