K38240002020
MFR.Part #
K38240002020
JLCPCB Part #
C2836026
Description
-20℃~+70℃ 20pF 24MHz 40Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm DT-38 Crystals ROHS