K38240001520
MFR.Part #
K38240001520
JLCPCB Part #
C2836025
Description
-20℃~+70℃ 15pF 24MHz 40Ω Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±20ppm DT-38 Crystals ROHS