K38160001210
Extended
Manufacturer
KYX
MFR.Part #
K38160001210
JLCPCB Part #
C2836024
Package
DT-38
Description
-20℃~+70℃ 12pF 16MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±20ppm DT-38 Crystals ROHS