K263276812520
MFR.Part #
K263276812520
JLCPCB Part #
C368785
Description
-20℃~+70℃ 12.5pF 32.768kHz 70kΩ Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm DT-26 Crystals ROHS