K26160002030
MFR.Part #
K26160002030
JLCPCB Part #
C2875579
Description
-20℃~+70℃ 16MHz 20pF 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm DT-26 Crystals ROHS