K26160001210
MFR.Part #
K26160001210
JLCPCB Part #
C368789
Description
-20℃~+70℃ 12pF 16MHz 60Ω Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±20ppm DT-26 Crystals ROHS