PX474K2C1506
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PX474K2C1506
JLCPCB Part #
C390062
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V、350V、380V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS