PX474K2C0701
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PX474K2C0701
JLCPCB Part #
C2928865
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V、350V、380V 470nF X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS