PX334K2W2202
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PX334K2W2202
JLCPCB Part #
C484944
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V、350V、380V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS