PS332J3C1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PS332J3C1001
JLCPCB Part #
C3019071
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+100℃ 1.6kV 3.3nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS