PS332J3B1005
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PS332J3B1005
JLCPCB Part #
C3019070
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+100℃ 1.25kV 3.3nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS