PS203J3B2201
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PS203J3B2201
JLCPCB Part #
C41369586
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1.25kV 20nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS