PE683J2A0503
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PE683J2A0503
JLCPCB Part #
C514193
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 68nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS