PE273J2A0501
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PE273J2A0501
JLCPCB Part #
C393119
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 27nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS