PE205J2A0703
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PE205J2A0703
JLCPCB Part #
C514203
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 2uF Metallized Polyester ±5% 插件,P=7.5mm Film Capacitors ROHS