MPP334J2T1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MPP334J2T1001
JLCPCB Part #
C25168940
Package
Plugin,P=10mm
Description
330nF 550V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS