MPBH273J3A1001
MFR.Part #
MPBH273J3A1001
JLCPCB Part #
C2928843
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+100℃ 1kV 27nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS