MPB155K2T2201
MFR.Part #
MPB155K2T2201
JLCPCB Part #
C5371189
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 1.5uF 520V ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS