MPB155K2J2201
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MPB155K2J2201
JLCPCB Part #
C7529561
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1.5uF 630V ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS