MMKP563J2J1501
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MMKP563J2J1501
JLCPCB Part #
C557505
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+100℃ 56nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS