MMKP473J3F2701
MFR.Part #
MMKP473J3F2701
JLCPCB Part #
C20611493
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
2kV 47nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS