MMKP393J2J1001
MFR.Part #
MMKP393J2J1001
JLCPCB Part #
C2991074
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 39nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS