MMKP333J3F2201
MFR.Part #
MMKP333J3F2201
JLCPCB Part #
C557503
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 2kV 33nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS