MMKP184J2J1501
MFR.Part #
MMKP184J2J1501
JLCPCB Part #
C37635270
Package
Plugin,P=15mm
Description
180nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS