MMKP153J3A1001
MFR.Part #
MMKP153J3A1001
JLCPCB Part #
C2991058
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 15nF 1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS