MMKP124J3F2701
MFR.Part #
MMKP124J3F2701
JLCPCB Part #
C25168931
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
120nF 2kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS