MMKP104J2E1501
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
MMKP104J2E1501
JLCPCB Part #
C37635265
Package
Plugin,P=15mm
Description
100nF 250V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS