KP684J2G2008
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP684J2G2008
JLCPCB Part #
C7212184
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+100℃ 400V 680nF ±5% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS