KP475K2G2501
MFR.Part #
KP475K2G2501
JLCPCB Part #
C3019079
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+100℃ 4.7uF 400V ±10% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS