KP474J3F2701
MFR.Part #
KP474J3F2701
JLCPCB Part #
C3019084
Package
Plugin,P=27mm
Description
-40℃~+100℃ 2kV 470nF ±5% 插件,P=27mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS