KP473J2G1002
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP473J2G1002
JLCPCB Part #
C3019043
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+100℃ 400V 47nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS