KP106J2E2701
MFR.Part #
KP106J2E2701
JLCPCB Part #
C5116053
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+100℃ 10uF 250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS