KP105J2J2002
MFR.Part #
KP105J2J2002
JLCPCB Part #
C390157
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+100℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS