KP105J2G2001A
MFR.Part #
KP105J2G2001A
JLCPCB Part #
C7419413
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+100℃ 1uF 400V ±5% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS