KP105J2G2001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP105J2G2001
JLCPCB Part #
C390151
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+100℃ 1uF 400V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS