KP103J1000VP15
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP103J1000VP15
JLCPCB Part #
C390160
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS