AHB224J2E1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
AHB224J2E1001
JLCPCB Part #
C49215561
Package
Plugin,P=10mm
Description
220nF 250V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS