BT134S-600E
Extended
Manufacturer
KY
MFR.Part #
BT134S-600E
JLCPCB Part #
C2831688
Package
TO-252
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.5V 1.7V 27A 4A 500mW 600V TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS