BT134-600D
Extended
Manufacturer
KY
MFR.Part #
BT134-600D
JLCPCB Part #
C2831686
Package
TO-126P-3
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.5V 1.7V 27A 4A 500mW 600V TO-126P-3 Thyristors (SCR)/Modules ROHS