SMAJ28CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMAJ28CA
JLCPCB Part #
C2985629
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.8A Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS