SMAJ200A
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMAJ200A
JLCPCB Part #
C2985636
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1.2A 1uA 200V 224V 324V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS