SMAJ160A
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
SMAJ160A
JLCPCB Part #
C2926434
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 160V 178V 1uA 259V 400W TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS