RB521S-30
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
RB521S-30
JLCPCB Part #
C2985625
Package
SOD-523
Description
200mA 30V 30uA@10V 500mV@200mA Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS