NSMD005/60
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
NSMD005/60
JLCPCB Part #
C3035892
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 1.5s 1.8mm 10A 150mA 2.5Ω 3.4mm 400mW 40Ω 50mA 60V 1206 Resettable Fuses ROHS